Bezpečnost IT systémů

 • Úvod /
 • ICT bezpečnost
Zjistěte více o útocích 5. generace

ICT bezpečnost

Máte chráněnou vaši interní síť před útoky? Obáváte se ransomware? Hledáte nejlepší řešení pro zabezpečení vašich aplikací před útoky robotů?

Nabízíme řešení pro ochranu malých domácích a firemních sítí i rozsáhlých datových center. Navrhneme a naimplementujeme ochranu proti DDoS útokům, inteligentní anti-bot ochranu i WAF.

Domácnosti, pobočky a firmy

Ochrana malých sítí na enterprise úrovni, včetně ochrany před Gen V útoky a za dostupnou cenu. Check Point security gateways řady 1500 a 700 splní i ty nejnáročnější požadavky.

Datová centra

Navrhujeme komplexní zabezpečení datových center - od ochrany perimetru velkými firewally Checkpoint až po zabezpečení komunikace mezi jednotlivými virtualizovanými stroji pomocí NSX-T firewallů.

Antibot ochrana

Ochrana před distribuovanými útoky, low and slow útoky, content scrapingem, brute force útoky a dalšími internetovými hrozbami. Nabízíme komplexní cloudové řešení ochrany vašich webových aplikací.

Webové aplikace

Komplexní ochrana webových aplikací před útoky na L3 až L7. Nabízíme řešení pro zajištění vysoké dostupnosti, load balancing, mitigaci DDoS útoků a zajištění aplikační bezpečnosti pomocí webových aplikačních firewallů.

Check Point
Radware
ShieldSquare

Domácnosti, malé firmy a pobočky

Check Point Security Gateway řady 1500 a 700
Security Gateway

Žijeme ve světe neustálého rizika kybernetických útoků. Doba, kdy stačilo používat aktualizovaný antivirový program je nenávratně pryč. Nyní čelíme distribuovaným hrozbám páté generace. Jste proti nim dobře chránění?

 • Ochrana malých sítí - domácností, poboček, firem
 • Security gateway integrující vše potřebné
 • Firewall, antivirus, URL filtering, zabezpečení emailů
 • Bezpečná VPN s klienty pro všechna zařízení
 • SandBlast Zero-Day ochrana
 • Integrovaný 4/8/12 portový 1GbE switch
 • Standardní funkce (WAN, routing, DHCP, WiFi)

Již od 9 000 Kč bez DPH

Kontaktujte nás pro další podrobnosti.

Datasheety ke stažení: řada 1500, řada 700.

Internetová brána s enterprise zabezpečením

Zabezpečení na enterprise úrovní v řadě jednoduchých a cenově dostupných zařízení typu vše v jednom. Bezpečnostní řešení na ochranu domácností, zaměstnanců malých podniků, sítí a dat před kybernetickými hrozbami.

Dokonalá ochrana

Next generation firewall, site-to-site VPN, remote access VPN, rozpoznání IoT zařízení, kontrola aplikací a filtrování webového provozu, IPS, antivirus, anti-bot, anti-spam, SandBlast emulace hrozeb (sandboxing).

Centrální monitoring a správa

Zařízení můžete spravovat lokálně přes webové rozhraní a CLI. Vzdálená správa a monitoring přes mobilní aplikaci. Pro správu více lokalit oceníte cloudový management portál nebo Check Point R80 management.

Vysoký výkon

Zařízení nabízí vysoký výkon, který vás nebude omezovat v práci. Průtok až 660 mpbs při plné ochraně před Gen V útoky. Kapacita firewallu až 1,8 gbps. Kapacita VPN až 200 uživatelů při 2,6 gbps.

Datová centra a webové aplikace

Next-gen firewally, webové aplikační firewally a anti-bot ochrana
Enterprise Security

Moderní útoky 5. generace vyžadují moderní zabezpečení. Navrhujeme a implementujeme komplexní zabezpečení podnikových sítí, datacenter a informačních systémů.

 • Ochrana podnikových sítí
 • Ochrana datových center
 • Ochrana webových aplikací
 • Řízení přístupu, VPN
 • Firewally
 • Ochrana na sedmé vrstvě
 • Anti-bot ochrana

Next generation firewally

Ochrana sítě před moderními hrozbami. Blokování malware a útoků na aplikační vrstvě, integrovaný intrusion prevention system (IPS).

Webové aplikační firewally

Ochrana vašich aplikací před L7 útoky - útoky na API, pokročilými HTTP útoky, brute force útoky a mnoho dalšího.

Anti-bot ochrana

Řešení pro mitigaci distribuovaných útoků na webové aplikace. Ochrana před boty 4. generace. Snadná implementace do stávajících systémů.

Ochrana koncových zařízení

Ochrana koncových zařízení připojených do podnikové sítě - pracovní stanice, notebooky, mobilní telefony, tablety atd.

Nabízíme komplexní poradenství, ozvěte se nám

O nás

Purehome IT s.r.o. nabízí komplexní enterprise ICT služby: zabezpečení datových center, podnikových sítí a aplikací, správu a vývoj aplikací a správu systémů.

Pureict.cz

Kontakty

(+420) 777 326 729
(+420) 608 999 680

IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425

Jsme rodinná firma